Yubasket camp je mezinárodní basketbalový kemp orientovaný na zlepšení individuálních dovedností jednotlivých hráčů v době letních prázdnin, pod vedením zkušených trenérů spraxí v České republice i v zahraničí. Kemp je určený pro hráče basketbalu ročníku 2000 a mladší.

Yubasket camp byl v roce 2018 opět největším basketbalovým kempem v České republice.. Kemp má za sebou osm úspěšných ročníků a Těší se velké oblibě u mladé generace basketbalistů. Pro velký zájem se kemp konal ve dvou termínech a celkem se ho zúčastnilo více jak 260 hráček a hráčů z celé České republiky, Slovenska a Srbska.

X. ročník kempu se koná opět v Kyjově díky spolupráci Tygři Brno, TJ Jiskry Kyjov a města Kragujevac (Srbsko).

Účastníci kempu se i v letošním roce mohou těšit na nová překvapení.

Letošní rok se opět zúčastní celé mužstvo chlapců ze srbské mládežnické ligy z města Kragujevac, včetně dvou trenérů. Domníváme se, že účast a dovednosti tohoto mužstva budou velkou inspirací, přínosem pro mladé hráčky a hráče basketbalu, neboť II. místo Srbska na MS mužů 2014 posouvá tuto zemi na pozici „MISTRA“ basketbalu v Evropě.

Organizátoři kempu věří, že toto posune kemp ve své kvalitě o další stupínek výše, přičemž velké „Děkuji“ patří Krajskému úřadu pro Jihomoravský kraj, který finančně přispěl individuální dotací na tento sportovní projekt. Bez individuální dotace by se mladí basketbalisté ze Srbska do České republiky nepodívali.

Organizátoři současně děkují i panu starostovi Kyjova a radě města za dlouholetou podporu Yubasket campu.

Sportovní zázemí a ubytování:

Účastníci budou ubytováni přímo v areálu sportovní haly v Kyjově, popřípadě v blízkosti haly. Před několika lety proběhla kompletní rekonstrukce zázemí haly a na podzim 2011 byla zrekonstruována samotná hala.

K dispozici jsou hráčům a hráčkám sportovní hala, venkovní hřiště a atletická dráha v areálu stadionu, dále pak tělocvična Gymnázia Kyjov a tři další tělocvičny dle potřeby a počasí.

Kvůli bezpečnosti budou nejmladší účastníci přednostně ubytováváni v areálu sportovní haly. Ostatní účastníci budou ubytováni v blízkosti haly na jednom místě pod dozorem trenérů.

Termíny:
14.7.-19.7.2019
21.7.-26.7.2019

Cena:
3990Kč – cena zahrnující ubytování a stravu (4x denně)
1750Kč – cena bez ubytování a stravy
3450Kč – cena pro sourozence (s ubytováním a stravou)

Program:
Snídaně
Dopolední trénink 1,5 až 2 hodiny
Oběd
Odpočinek
Klinika
Odpolední trénink 1,5 až 2 hodiny
Večeře
Soutěže
Druhá večeře

Přihláška

Chceš se zdokonalit v basketu? Stačí vyplnit přihlášku!

Přihláška

PRAVIDLA A PODMÍNKY

1.    Účastníci startují na Yubasket kempu na vlastní odpovědnost. Organizátoři nejsou zodpovědní za zranění, která se stanou v průběhu kempu. Doporučujeme účastníkům, aby si sjednali úrazové pojištění.
2.    Organizátoři si vyhrazují právo vyloučit z kempu bez náhrady kohokoliv, kdo hrubě poruší zásady slušného chování nebo užije alkohol, cigarety nebo jakékoliv jiné návykové látky
3.    Storno podmínky: 8 a více dní  před zahájením je storno poplatek 0,-Kč, 7 dní a méně je storno poplatek ve výši 50% ceny.